Okręg Leszczyński ZKBS RP KBS Borek Wlkp. KBS Jarocin KBS Jutrosin BK Kościan BK Krobia KBS Mieszków BK Poniec BK Rawicz KBS Rydzyna KBS Śmigiel KBS Włoszakowice KBS Wolsztyn MDS-BK Rawicz

Czytaj więcej... Spotkanie podsumowujące sezon 2013 bractw kurkowych Okręgu Leszczyńskiego poprzedził turniej strzelecki z broni pneumatycznej. Po zawodach zwycięzcom wręczono nagrody, a najlepszych strzelców i najlepsze drużyny w 2013 r. uhonorowano pucharami.

Bractwo Kurkowe w Kościanie było organizatorem ostatniego w 2013 r. turnieju strzeleckiego w ramach cyklu Grand Prix Okręgu Leszczyńskiego, który odbył się na strzelnicy w Śmiglu.

Czytaj więcej...Już po raz 11. w Mieszkowie odbył się Memoriał im. Generała Stanisława Taczaka. Turniej został zorganizowany przez Kurkowe Bractwo Strzeleckie wspólnie ze Stowarzyszeniem „Nasz Mieszków”.

Czytaj więcej...W XV edycji turnieju o Buławę Marszałka Wielkopolski udział wzięli bracia z Borku Wlkp., Jutrosina, Kościana, Mieszkowa, Ponieca, Rydzyny, Śmigla, Włoszakowic, Wrześni i Rawicza.

Czytaj więcej...Z wielkim smutkiem i żalem dowiedzieliśmy się, że 6 lipca około godz. 12. zmarł Ksiądz Henryk Marczewski, Kapelan Zjednoczenia Kurkowych Bractw Strzeleckich RP. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w czwartek, 11 lipca br. o godz. 11.00 na Mszy św. w kościele w Bożęciczkach, po mszy przejazd na cmentarz w Golejewku, gdzie Ks. Henryk zostanie pochowany.