Okręg Leszczyński ZKBS RP KBS Borek Wlkp. KBS Jarocin KBS Jutrosin BK Kościan BK Krobia KBS Mieszków BK Poniec BK Rawicz KBS Rydzyna KBS Śmigiel KBS Włoszakowice KBS Wolsztyn MDS-BK Rawicz

Czytaj więcej...Na strzelnicy zimowej odbyły się ostatnie w tym roku zawody strzeleckie najmłodszych zawodników MMDS. Jednocześnie Robert Karkosz, opiekun młodzieżówki podsumował roczne zmagania zarówno członków MDS jak i MMDS.

Czytaj więcej...Na strzelnicy letniej członkowie MMDS strzelali z wiatrówki o Puchar Wiceprzewodniczącego Rady MGR Tomasza Organistki, zaś członkowie MDS strzelali z kbks w tradycyjnym Turnieju Niepodległościowym.

Czytaj więcej...Na strzelnicy Bractwa Kurkowego w Rawiczu odbyły się zawody strzeleckie młodzików w strzelaniu z wiatrówki do kura i turniej członków MDS o tytuł księcia żniwnego i mistrza pistoletu.

Czytaj więcej...Na strzelnicy Bractwa Kurkowego w Rawiczu młodzież należąca do drużyn MDS przy bractwach kurkowych Okręgu Leszczyńskiego strzelała z kbks do kura o tytuł Młodzieżowego Króla Okręgu Leszczyńskiego AD 2012.