Okręg Leszczyński ZKBS RP KBS Borek Wlkp. KBS Jarocin KBS Jutrosin BK Kościan BK Krobia KBS Mieszków BK Poniec BK Rawicz KBS Rydzyna KBS Śmigiel KBS Włoszakowice KBS Wolsztyn MDS-BK Rawicz

Czytaj więcej...W Śmiglu odbyło się podsumowanie sezonu 2023 bractw kurkowych Okręgu Leszczyńskiego. Na początku tradycyjnie odbyły się zawody strzeleckie. Po zawodach zwycięzcom wręczono nagrody, a najlepsi strzelcy i najlepsze drużyny w 2023 r. zostali uhonorowani pucharami i nagrodami rzeczowymi.

W ostatnich zawodach w sezonie 2023  z cyklu Grand Prix Okręgu Leszczyńskiego w strzelaniu udział brało 7 drużyn, reprezentujące Bractwa Okręgu Leszczyńskiego z: Włoszakowic, Kościana, Rawicza, Jutrosina, Śmigla, Ponieca i Wolsztyna.

Czytaj więcej...Bractwo Kurkowe w Poniecu zorganizowało turniej strzelecki o tytuł Króla Żniwnego Okręgu Leszczyńskiego ZKBS RP.
Tytuł Króla Żniwnego Okręgu Leszczyńskiego 2023 zdobył Mateusz Głowacz z Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Rydzynie.
Mistrzem Pistoletu Okręgu Leszczyńskiego w 2023 r. został Witold Jankowiak z Bractwa Kurkowego w Krobi.

Czytaj więcej...W 25. edycji turnieju o Buławę Marszałka Województwa Wielkopolskiego najważniejsze trofeum turnieju, buławę Marszałka Wielkopolski zdobył  Krzysztof Chraplewski z Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Stęszewie, które jest w fazie organizacji, niedawno zostało zarejestrowane w sądzie rejestrowym.

Czytaj więcej...Na strzelnicy w Poniecu 3 czerwca 2023 r. członkowie Bractw Kurkowych Okręgu Leszczyńskiego stoczyli pojedynki strzeleckie o tytuł Króla Kurkowego Okręgu Leszczyńskiego AD 2023. To trofeum zdobył  Krzysztof Łabusiński z KBS w Krobi. Mistrzem kbks został Filip Kędziora z BK w Poniecu.

Czytaj więcej...W rydzyńskim zamku odbyło się zebranie sprawozdawcze delegatów Bractw Kurkowych Okręgu Leszczyńskiego, na którym rozliczono Zarząd i podsumowano działalność skarbnika za 2022 r. W zebraniu wzięło udział 35 delegatów, którzy reprezentowali 11 spośród 12 bractw należących do Okręgu Leszczyńskiego Zjednoczenia KBS RP.

Czytaj więcej...W Mieszkowie odbyło się podsumowanie sezonu 2022 bractw kurkowych Okręgu Leszczyńskiego. Na początku tradycyjnie odbyły się zawody strzeleckie. Po zawodach zwycięzcom wręczono nagrody, a najlepsi strzelcy i najlepsze drużyny w 2022 r. zostali uhonorowani pucharami i nagrodami rzeczowymi.

Czytaj więcej...W dniu 29 października 2022 r. odbyło się walne zebranie sprawozdawczo–wyborcze Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Rydzynie. Podczas tego zebrania podsumowano trzyletnią kadencję władz bractwa. W czasie minionej kadencji KBS wypełniało zadania statutowe i pozastatutowe współpracując z różnymi środowiskami i instytucjami przyczyniając się do propagowania strzelectwa sportowego.

Podkategorie

Ilustrowane informacje o wydarzeniach w Okręgu Leszczyńskim Zjednoczenia Kurkowych Bractw Srzeleckich RP w 2023 roku.

Ilustrowane informacje o wydarzeniach w Okręgu Leszczyńskim Zjednoczenia Kurkowych Bractw Sprzeleckich RP w 2022 roku.

Ilustrowane informacje o wydarzeniach w Okręgu Leszczyńskim Kurkowych Bractw Sprzeleckich RP w 2021 roku.