Wyniki końcowe klasyfikacji indywidualnej w ramach cyklu Grand Prix Okręgu Leszczyńskiego w 2016 r.
WYNIKI KOŃCOWE KLASYFIKACJI INDYWIDUALNEJ GRAND PRIX OKRĘGU LESZCZYŃSKIEGO W 2016 ROKU
Miejsce | Imię nazwisko | Bractwo | Śmigiel | Krobia | Rawicz - 5.VI Turniej Królewski | Jarocin | Wolsztyn | Rydzyna | Rawicz - 3.IX Turniej Żniwny | Mieszków | Razem | ||
9.IV | 23.IV | Król | Mistrz | 11.VI | 19.VI | 27.VIII | Król | Mistrz | 9.X | ||||
1 | Ryszard Dudek | Włoszakowice | 8 | 7 | 8 | 9 | 6 | 7 | 45 | ||||
2 | Ryszard Bura | Włoszakowice | 10 | 6 | 4 | 6 | 3 | 29 | |||||
3 | Beata Zamelska | Włoszakowice | 2 | 5 | 10 | 6 | 2 | 4 | 29 | ||||
4 | Stefan Smoła | Rawicz | 4 | 1 | 7 | 5 | 2 | 10 | 29 | ||||
5 | Marek Balcerek | Jutrosin | 5 | 8 | 2 | 2 | 5 | 6 | 28 | ||||
6 | Rafał Mitschke | Mieszków | 9 | 5 | 8 | 22 | |||||||
7 | Robert Karkosz | Rawicz | 4 | 5 | 10 | 19 | |||||||
8 | Jacek Gilewski | Poniec | 3 | 4 | 3 | 9 | 19 | ||||||
9 | Krzysztof Smoleński | Jutrosin | 6 | 9 | 3 | 18 | |||||||
10 | Mirosław Skrzypczak | Mieszków | 6 | 9 | 15 | ||||||||
11 | Leszek Gościniak | Borek Wlkp. | 1 | 8 | 5 | 14 | |||||||
12 | Stanisław Stelmaszyk | Borek Wlkp. | 2 | 7 | 2 | 11 | |||||||
13 | Witold Piosik | Wolsztyn | 10 | 10 | |||||||||
14 | Paweł Łapawa | Rawicz | 10 | 10 | |||||||||
15 | Krzysztof Szramka | Wolsztyn | 9 | 9 | |||||||||
16 | Maciej Osiński | Rawicz | 8 | 8 | |||||||||
17 | Ireneusz Nowak | 7 | 7 | ||||||||||
18 | Grzgorz Pawlak | 7 | 7 | ||||||||||
19 | Mariusz Krajewski | Mieszków | 1 | 6 | 7 | ||||||||
20 | Wiesław Łapawa | Rawicz | 6 | 6 | |||||||||
21 | Maciej Pihil | Włoszakowice | 6 | 6 | |||||||||
22 | Krzysztof Łabusiński | Krobia | 4 | 2 | 6 | ||||||||
23 | Zdzisław Schreiber | Borek Wlkp. | 2 | 3 | 1 | 6 | |||||||
24 | Tomasz Pawłowski | Rawicz | 5 | 5 | |||||||||
25 | Filip Kędziora | Poniec | 5 | 5 | |||||||||
26 | Ryszard Zawodny | Włoszakowice | 5 | 5 | |||||||||
27 | Małgorzata Szefer | Jutrosin | 1 | 3 | 4 | ||||||||
28 | Fryderyk Miklaszewski | 4 | 4 | ||||||||||
29 | Andrzej Kuźma | Rydzyna | 4 | 4 | |||||||||
30 | Marcin Stoiński | Rawicz | 4 | 4 | |||||||||
31 | Waldemar Łoza | Rawicz | 4 | 4 | |||||||||
32 | Michał Piechocki | Krobia | 3 | 3 | |||||||||
33 | Mariusz Strauchmann | Wolsztyn | 3 | 3 | |||||||||
34 | Mateusz Głowacz | 3 | 3 | ||||||||||
35 | Jakub Boguszyński | Poniec | 3 | 3 | |||||||||
36 | Piotr Ratajczak | Rawicz | 2 | 2 | |||||||||
37 | Robert Szymkowiak | Rawicz | 1 | 1 | |||||||||
38 | Jerzy Mierzyński | Włoszakowice | 1 | 1 | |||||||||
39 | Jacek Paluszkiewicz | Jutrosin | 1 | 1 | |||||||||
40 | Cezary Miklaszewski | Mieszków | 1 | 1 | |||||||||
Razem | 55 | 55 | 21 | 21 | 55 | 54 | 55 | 21 | 21 | 55 | 413 |