Bractwo Kurkowe w Rawiczu zorganizowało tegoroczny turniej strzelecki o tytuł Króla Żniwnego i Mistrza Pistoletu Okręgu Leszczyńskiego ZKBS RP.
Tytuł Króla Żniwnego Okręgu Leszczyńskiego zdobył Filip Kędziora z Bractwa Kurkowego Poniecu. Mistrzem Pistoletu Okręgu Leszczyńskiego w 2019 r. został Fryderyk Miklaszewski z Bractwa Kurkowego w Mieszkowie.
Wyniki okręgowych turniejów:
W strzelaniu o godność Króla Żniwnego Okręgu Leszczyńskiego KBS RP AD 2019 kolejność była następująca:
1. Filip Kędziora - (6 pkt.)
2. Andrzej Kuźma - Rydzyna (5 pkt.)
3. Beata Zamelska - Włoszakowice (4 pkt.)
4. Małgorzata Szefer - Jutrosin (3 pkt.)
5. Łukasz Kiciński (2 pkt.)
6. Maciej Osiński - Rawicz (1 pkt)
W strzelaniu o tytuł Mistrza Pistoletu Okręgu Leszczyńskiego KBS RP na 2019 r.
1. Fryderyk Miklaszewski - Mieszków (6 pkt.)
2. Marek Balcerek - Jutrosin (5 pkt.)
3. Leszek Stoiński - Rawicz (4 pkt.)
4. Andrzej Kuźma - Rydzyna (3 pkt.)
5. Stefan Smoła - Rawicz (2 pkt.)
6. Bartosz Kowalewicz - Rawicz (1 pkt)
Kur
1. Marek Balcerek - Jutrosin
2. Małgorzata Szefer - Jutrosin
3. Jacek Polaszkiewicz - Jutrosin
4. Piotr Cuprych - Jutrosin
5. Jan Podkowski - Jutrosin
KBKS - tarcze losowe (PZSS)
1. Jan Podkowski - Jutrosin
2. Andrzej Kuźma - Rydzyna
3. Tomasz Pawłowski (4 pkt.)
4. Jerzy Mierzyński - Włoszakowice
5. Jacek Gilewski - Poniec
6. Marek Balcerek - Jutrosin
Tarcza Rawickiego Bractwa
1. Stanisław Jurkowski - Krobia
2. Włodzimierz Jurkowski - Krobia
3. Krzysztof Łabusiński - Krobia
4. Jacek Gilewski - Poniec
5. Dariusz Kędziora - Poniec
6. Krzysztof Boguszyński - Poniec
Tarcza Piotra Ratajczaka, Króla Żniwnego OL AD 2018
1. Jakub Bogusiński - Poniec
2. Wojciech Martuzalski - Mieszków
3. Krzysztof Łabusiński - Krobia
4. Marek Balcerek - Jutrosin
5. Tomasz Pawłowski (2 pkt.)
6. Jerzy Mierzyński - Włoszakowice
Tarcza Burmistrza Rawicza
1. Marcin Stoiński (6 pkt.)
2. Jacek Gilewski - Poniec
3. Krzysztof Łabusiński - Krobia
4. Jerzy Mierzyński - Włoszakowice
5. Tomasz Pawłowski (2 pkt.)
6. Marek Balcerek - Jutrosin
Tarcza Starosty Rawickiego
1. Hanna Wypych - Włoszakowice
2. Krzysztof Łabusiński - Krobia
3. Fryderyk Miklaszewski - Mieszków
4. Jacek Gilewski - Poniec
5. Marek Balcerek - Jutrosin
6. Tomasz Kozak (1 pkt)
Pistolet - tarcze "odwrotne" (PZSS)
1. Stefan Smoła (6 pkt.)
2. Marek Balcerek - Jutrosin
3. Krzysztof Łabusiński - Krobia
4. Leszek Stoiński (3 pkt.)
5. Hanna Wypych - Włoszakowice
6. Robert Szymkowiak (1 pkt)