W Rawiczu odbyły się strzelania o tytuł Króla Żniwnego Okręgu Leszczyńskiego oraz o tytuł Mistrza Pistoletu Sportowego A.D. 2012.
Prezes wręczył przyznane przez zebranie delegatów Okręgu Leszczyńskiego medale "Za zasługi dla Okręgu Leszczyńskiego KBS RP". Otrzymali je: Jerzy Mierzyński z KBS Włoszakowice i Waldemar Łoza z BK Rawicz.
Wyniki strzelania królewskiego żniwnego:
Król Żniwny Okręgu Leszczyńskiego KBS RP AD 2012:
1. Paweł Łapawa - BK Rawicz (6 pkt.)
2. Marek Hałas - KBS Krobia (5 pkt.)
3. Jarosław Głowacki - KBS Rydzyna (4 pkt.)
4. Bartosz Kowalewicz - BK Rawicz (3 pkt.)
5. Leszek Stoiński - BK Rawicz (2 pkt.)
Wyniki strzelania o mistrza pistoletu sportowego:
1. Bartosz Kowalewicz - BK Rawicz (6 pkt.)
2. Krzysztof Smoleński - KBS Jutrosin (5 pkt.)
3. Jacek Gilewski - KBS Poniec (4 pkt.)
4. Robert Karkosz - BK Rawicz (3 pkt.)
5. Tadeusz Pawłowski - BK Rawicz (2 pkt.)
6. Leszek Stoiński - BK Rawicz (1 pkt.)
Do Tarczy Starosty:
1. Krzysztof Łabusiński - KBS Krobia
2. Krzysztof Smoleński - KBS Jutrosin
3. Marek Balcerek - KBS Jutrosin
4. Zbigniew Koszarek - KBS Jutrosin
5. Jerzy Mierzyński - KBS Włoszakowice
6. Robert Karkosz (1 pkt.)
Do Tarczy Burmistrza:
1. Robert Karkosz (6 pkt.)
2. Marek Balcerek - KBS Jutrosin
3. Piotr Dzwonnik - KBS Jutrosin
4. Krzysztof Łabusiński - KBS Krobia
5. Krzysztof Smoleński - KBS Jutrosin
6. Paweł Łapawa (1 pkt.)
Do Tarczy BKR:
1. Wiesław Ratajczak (6 pkt.)
2. Tomasz Pawłowski (5 pkt.)
3. Piotr Dzwonnik - KBS Jutrosin
4. Jan Łukasik - KBS Poniec
5. Jacek Gilewski - KBS Poniec
6. Witold Jankowiak - KBS Krobia
Strzelanie do zapadek:
1. Robert Karkosz (6 pkt.)
2. Tomasz Pawłowski (5 pkt.)
3. Szczepan Karkosz (4 pkt.)
Strzelanie punktowe z pistoletu:
1. Robert Karkosz (6 pkt.)
2. Ryszard Bura - KBS Włoszakowice
3. Krzysztof Smoleński - KBS Jutrosin
4. Marek Balcerek - KBS Jutrosin
5. Leszek Stoiński (2 pkt.)
6. Krzysztof Łabusiński - KBS Krobia
Strzelanie punktowe z kbks:
1. Benon Zboralski - KBS Jutrosin
2. Tomasz Pawłowski (5 pkt.)
3. Krzysztof Smoleński - KBS Jutrosin
4. Marek Balcerek - KBS Jutrosin
5. Eugeniusz Wiórek - KBS Krobia
6. Ryszard Bura - KBS Włoszakowice
Kur:
1. Bartosz Kowalewicz (6 okt.)
2. Zbigniew Koszarek - KBS Jutrosin
3. Mirosław Gierlik - KBS Jutrosin